Vybavenost

Styl, tradice a elegance jsou v hotelu Alpenhof přítomné na každém kroku. Atmosféru podtrhuje umístění na krásné, slunné stráni s výhledem na panorama předhůří Alp. Hotel Alpenhof je dokonalou symbiózou pohody a široké nabídky různých aktivit. Hotel oceňují sportovci, rodiny s dětmi i lidé, preferující "pouze" příležitost vychutnávat pohodlí a zázemí, které hotel nabízí.

Velkorysé zázemí hotelu velmi dobře charakterizuje už rozsáhlá vstupní hala s krbem. Pro chvíle odpočinku či relaxace je připraven bazén, sauna, herna i sportovní místnost. V zimě je samozřejmostí lyžárna a sušárna, v letních měsících je velmi oblíbená krytá i otevřená terasa. Každý řidič ocení příjezd před hotel, umožňující dostatečný komfort pro vyložení zavazadel, kol či lyží a poté parkování, které je pro hotelové hosty zdarma.

Vynikající kuchyně našeho hotelu zajišťuje stravování formou polopenze a plné penze ve dvou restauracích (menší s kapacitou 60 míst, větší s 83 místy). Prostor větší restaurace se dá navíc rozdělit na dva menší salonky a sál a vytvořit tak zázemí pro individuální programy jednotlivých skupin. Součástí menší restaurace je herna, větší má k dispozici bohatě zásobený hotelový bar. K venkovnímu posezení vybízí terasa s možností grilovaní a rožnění. Rádi pro Vás uspořádáme oslavy, rauty, firemní večírky, či svatební hostiny.

Pokud se Vám nezdá počasí, potřebujete si odpočinout nebo jen máte chvíli volna a hledáte možnost zábavy, nemusíte pohodlí hotelu vůbec opustit.

Relax centrum hotelu Alpenhof nabízí svým hostům bazén, infra saunu, finskou suchou saunu nebo hernu s dvěma kulečníky, šipkami a stolním fotbalem. Ve sportovní místnosti jsou připraveny dva stoly pro stolní tenis. Novinkou pro rok 2013 je mini fitness studio, které je pro hosty hotelu zcela zdarma.

Fotogalerie